"1796 óta minden generációt fenyeget az oltás terhe. Ez a kapzsiságból fakadó bűncselekmény – ártatlan gyermekek vérmérgezése és megölése pénzért – mindaddig folytatódik, amíg az emberek nem veszik észre."
„Minél mélyebbre ástam a dologba, annál nagyobb megdöbbenést éreztem. Rájöttem, hogy az egész oltási ipar valójában egy hatalmas átverés. A legtöbb orvos meg van győződve arról, hogy hasznosak, de ha megnézzük a megfelelő statisztikákat és tanulmányozzuk ezeknek a betegségeknek az előfordulását, rájövünk, hogy ez nem így van.” —Dr. Archie Kalokerinos, MD, PhD, AMM, MBBS, FAPM, több mint 30 éve gyermekorvos"
"Az orvosi irányítás alatt álló egészségügyi tanácsaink hamis járványokat koholnak, profit érdekében pánikot keltenek...
A hírműsorvezetők, a gyermekorvosok, az orvosok és tévés személyiségek, a korrupt bürokraták és politikusok mögött ott állnak a gyógyszercégek (vakcina-gyártók), akik közvetlenül, vagy közvetve fizetik őket. A gyógyszercégek milliárdokat kereshetnek ezekkel a kitalált járványokkal. A betegségek felkapása 1796 óta folyik - amikor is bevezették az első himlőoltást. Valahányszor olyan betegségről hallasz, amely hamarosan megsemmisíti az emberiséget, tedd fel magadnak a következő kérdéseket:
_-Kinek van haszna a betegségek felkapottá tételéből és az oltóanyagok értékesítéséből?
- Mekkora az esélye annak, hogy megfertőződöm ezzel a betegséggel, ha nem oltatom be magam, és mekkora, ha beoltatom magam?
- Milyen kockázatokkal jár az oltás? (allergia, asztma, agykárosodás, autoimmun betegségek, rák és halál)!
- Mi okozza ezeket a betegségeket?
- Volt-e olyan tanulmány, amely bizonyította, hogy ezek az oltások hatékonyak? Például 100 ezer beoltott alany és 100 ezer oltatlan összehasonlítása?
Minden esetben, kivétel nélkül megállapíthatod, hogy nagyobb az esélyed arra, hogy villámcsapás érjen, mint arra, hogy ezekben a betegségekben meghalj.
Szinte minden esetben a betegség emberi eredetű volt, ipari vegyszerek, például peszticidek, vakcina-összetevők, antibiotikumok és gyógyszerek (petrokemikáliák) okozták. Vagy ami még rosszabb, titkos laboratóriumokban keverték össze és juttatták el a gyanútlan közönséghez.
Az egészség nem abból származik, hogy mérgeket juttatunk a testünkbe! (Remélhetőleg) ...hamarosan ráébred az emberiség, hogy a gyógyszeripari vállalatokra nem szabad rábízni az egészségünket."
Forrás:
(Via: Magdolna Julia Kovacs)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése